In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Z Jarosławia do...

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie. Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której...

Więcej…

Start

Język strony

Polish English French German Russian

LogowanieSonda

W jakim mjescu mają powstać nowe stacje
 

Licznik odwiedzin

/home/rowerespl/domains/rzeszow.roweres.pl/public_html/administrator/components/com_vvisit_counter/helpersPlease reinstall [Vinaora Visitors Counter] component53

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Zapraszamy na wystawę BIKE TRADE SHOW PDF Drukuj Email

BIKE TRADE SHOW to wystawa produktów i usług firm z szeroko pojętej branży rowerowej oraz infrastruktury z nią związanej. Wystawa skupiać będzie dynamicznie rozwijające się segmenty rynku takie jak: rower w mieście, rower elektryczny oraz udogodnieniach w zakresie infrastruktury rowerowej. Nie zapominamy także o ważnym w regionie pomorskim segmencie turystyki rowerowej.

Do udziału w targach zapraszamy producentów, importerów i dystrybutorów sprzętu rowerowego, akcesoriów, odzieży, a także przedstawicieli firm i podmiotów dostarczających produkty i usługi dla miast i gmin niezbędne do tworzenia przyjaznej, aktywnej mobilności przestrzeni publicznej.

BIKE TRADE SHOW to wyjątkowe wydarzenie, które będzie platformą współpracy, wymiany idei pomiędzy producentami, hurtownikami, detalistami, pasjonatami kolarstwa turystycznego i sportowego, oraz codziennymi użytkownikami rowerów miejskich i innych pojazdów mobilnych.

Podczas targów w ramach E-BIKE Festiwal na specjalnie przygotowanym torze testowym, producenci rowerów będą mogli udostępniać zwiedzającym swoje produkty w szczególności rowery elektryczne i rowery ze wspomaganiem elektrycznym.

 

Targi otwarte dla zwiedzających:
12 września | czwartek |  10.00-18.00
13 września | piątek |  10.00-18.00
14 września | sobota |  10.00-17.00

 

więcej informacji