In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Z Jarosławia do...

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie. Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której...

Więcej…

Start Firma Media Z Jarosławia do kąpieliska w Radawie na pożyczonym rowerze

Język strony

Polish English French German Russian

LogowanieSonda

W jakim mjescu mają powstać nowe stacje
 

Licznik odwiedzin

/home/rowerespl/domains/rzeszow.roweres.pl/public_html/administrator/components/com_vvisit_counter/helpersPlease reinstall [Vinaora Visitors Counter] component53

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Z Jarosławia do kąpieliska w Radawie na pożyczonym rowerze PDF Drukuj Email
wtorek, 06 sierpnia 2013 00:00

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie.

Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której znajduje się najpopularniejsze w regionie kąpielisko Radawa. Jedno z dwóch oficjalnych w Podkarpackiem. Oprócz niego na turystów czeka tam bogata infrastruktura turystyczna. Zarówno dla osób planujących dłuższy wypoczynek, jak i dla amatorów krótkich wypadów.

Są już ścieżki rowerowe, wkrótce najdłuższa z nich połączy Radawę z odległym o kilkanaście km Jarosławiem. Wypożyczalnie urządzono głównie z myślą o osobach, które z Jarosławia będą chciały rowerem dojechać do kąpieliska.

Stacje powstały we współpracy z firmą Roweres. Jednoślady można wypożyczyć za pomocą karty abonamentowej, 3,5 złotych za dwie godziny. Rower można wziąć na jednej stacji a oddać na drugiej.

Źródło: nowiny24.pl