In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Z Jarosławia do...

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie. Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której...

Więcej…

Start Firma Rowery elektryczne

Język strony

Polish English French German Russian

LogowanieSonda

W jakim mjescu mają powstać nowe stacje
 

Licznik odwiedzin

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Bezobsługowe stacje rowerów elektrycznych PDF Drukuj Email

System bezobsługowych wypożyczalni rowerów, który oferujemy to nowa na rynku w Polsce usługa, ponieważ daje możliwość udostępnienia wszystkich typów rowerów. Nowością firmy jest wprowadzenie samoobsługowych wypożyczalni rowerów elektrycznych. Samoobsługowe wypożyczalnie rowerów elektrycznych są systemami umożliwiającymi wypożyczanie oraz ładowanie jednośladów- na zadaszeniu stacji, istnijeje możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych.

 

Producent Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerów Elektrycznych RoweRes

 

 

Zdjęcia stacji z realizacji

 

 

Pod obsługę systemu zostanie przygotowana strona Internetowa - wraz z system rejestracji oraz płatności. Strona będzie wyposażona w mapę, która będzie nas informowała o aktualnej ilości rowerów na stacji. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie miał możliwość wglądu do historii swoich wypożyczeń. Dodatkowo przy zwrocie roweru, każdy klient otrzyma wiadomość SMS o jego poprawnym zwrocie, oraz aktualnym stanie konta.

Oprócz strony Internetowej, udostępniamy domenę wraz z obsługa poczty e-mail oraz hostingu.