In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Z Jarosławia do...

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie. Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której...

Więcej…

Start Firma Oferty pracy

Język strony

Polish English French German Russian

Logowanie

Sonda

W jakim mjescu mają powstać nowe stacje

Licznik odwiedzin

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości
Oferty pracy PDF Drukuj Email

Miejska Bezobsługowa Wypożyczalnia Rowerów RoweRes poszukuje
Kandydata/tki na stanowisko:

SERWISANT ROWEROWY

Opis stanowiska:

Wymagania:

- znajomość branży rowerowej
- zdolności manualne
- praktyczne umiejętności techniczne
- skrupulatność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
- komunikatywność
- dyspozycyjność i odpowiedzialność
- prawo jazdy kat. B

Doświadczenie przy produkcji i montażu reklam oraz brak lęku wysokości będzie dodatkowym atutem.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 y poz. zm.) Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

- Aktywne poszukiwanie i opieka nad strategicznymi Klientami Firmy
- Doradztwo oraz sprzedaż powierzchni reklamowych  i on-line oferowanych przez RoweRes
- Dbanie o jakość obsługi Klientów RoweRes
- Aktywny udział w akcjach marketigowo-promocyjnych organizowanych przez RoweRes

Wymagania:

- duża mobilność i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- dobra znajomość obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie handlowe

Oferujemy:

- wielkość etatu oraz wynagrodzenie zgodnie z efektami wykonywanej pracy
- wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon, po okresie próbnym również netbook i bezprzewodowy Internet)
- po okresie próbnym ryczałt na korzystanie z samochodu własnego lub możliwość uzyskania samochodu służbowego (uzależniona od wyników pracy)