In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Z Jarosławia do...

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie. Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której...

Więcej…

Start Strefa klienta Jak to działa

Język strony

Polish English French German Russian

LogowanieSonda

W jakim mjescu mają powstać nowe stacje
 

Licznik odwiedzin

/home/rowerespl/domains/rzeszow.roweres.pl/public_html/administrator/components/com_vvisit_counter/helpersPlease reinstall [Vinaora Visitors Counter] component53

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Jak to działa PDF Drukuj Email

Zarejestruj się na stronie, wybierz typ karty i opłać ją. Po zaksięgowaniu płatności, karta zostanie wysłana na adres wskazany podczas przelewu. Za pomocą tej karty będzie można korzystać z roweromatów.

Przy każdym stanowisku rowerowym stacji ROWERES będzie znajdował się czytnik kart zbliżeniowych. Zbliżenie karty do czytnika uwolni elektrozaczep i tym samym umożliwi odpięcie roweru, który zostanie uznany za wypożyczony.

Każda karta zbliżeniowa będzie zapisywalna, co oznacza, że będzie nośnikiem informacji o stanie konta klienta (nie będzie nośnikiem danych osobowych).

System będzie pobierał z konta klienta odpowiednia kwotę pieniędzy adekwatną do czasu wynajęcia rowerów.

Zwrot rowerów będzie się odbywał analogicznie do procesu wypożyczenia. Klient będzie musiał zasygnalizować systemowi, że chce zwrócić rower poprzez zbliżenie karty do czytnika przy wolnym stanowisku. Po zbliżeniu karty zwolniona zostanie blokada zamka na stanowisku co pozwoli zapiąć rower.

Na każdej stacji będzie więcej miejsc do wpięcia rowerów niż samych rowerów.

Klient będzie miał wgląd w stan swojego konta na czytniku. Program będący pod kontrolą osoby zarządzającej systemem będzie wystawiał faktury VAT, będzie również obsługiwał drukarki fiskalne. Każdy będzie mógł przeglądnąć swoją historię wpłat i wypłat z konta. Informacje te mogą być wykorzystywane przez Zamawiającego m.in. W celach marketingowych.

 

STACJE ROWEROWE SĄ MIEJSCEM PRZEZNACZONYM NA PARKOWANIE WYŁĄCZNIE ROWERÓW ROWERES