In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Z Jarosławia do...

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie. Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której...

Więcej…

Start Strefa klienta Regulamin

Język strony

Polish English French German Russian

LogowanieSonda

W jakim mjescu mają powstać nowe stacje
 

Licznik odwiedzin

/home/rowerespl/domains/rzeszow.roweres.pl/public_html/administrator/components/com_vvisit_counter/helpersPlease reinstall [Vinaora Visitors Counter] component53

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Regulamin PDF Drukuj Email
Spis treści
Regulamin
Zobowiązania
Rejestracja
Numer identyfikacyjny Wypożyczającego (ID)
Płatności
Kaucja
Opłaty na poczet wypożyczeń (doładowania)
Wypożyczenie
Czas trwania wypożyczenia
Naprawy i Awarie
Zwrot
Brak zwrotu w terminie
Opłaty
Rezygnacja
Postanowienia końcowe
Definicje
Wszystkie strony

Zasady korzystania z usług wypożyczalni RoweRes

 

Warunki ogólne

1. Operator RoweRes udostępni Wypożyczającemu rower do używania, na warunkach określonych w Regulaminie. Wypożyczający zobowiązuje się przestrzegać warunków regulaminu, w szczególności zapłacić umówione opłaty na rzecz Operatora RoweRes oraz używać roweru zgodnie z regulaminem.

2. Warunkiem korzystania z usług wypożyczania rowerów RoweRes jest podanie przez Wypożyczającego przy rejestracji wymaganych danych osobowych, dokonania opłaty rejestracyjnej, kaucji, posiadanie salda minimalnego na swoim rachunku przedpłatowym oraz akceptacja warunków określonych w niniejszym regulaminie. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

3. Wypożyczający jest w pełni odpowiedzialny za rower od momentu wypięcia go ze Stacji Postojowej RoweRes do momentu wpięcia do Stacji przy zwrocie. W szczególności Wypożyczający odpowiada za wszelkie uszkodzenia, w tym kradzież wypożyczonego roweru, zaistniałe od chwili wypięcia roweru z dowolnej Stacji Postojowej RoweRes do momentu zwrotu roweru, na dowolnej Stacji Postojowej RoweRes.

4. W przypadku kradzieży roweru dokonanej podczas wypożyczenia Wypożyczający ma obowiązek powiadomić o tym biuro obsługi RoweRes oraz niezwłocznie zgłosić fakt kradzieży (rozboju) w najbliższym Komisariacie Policji.

5. Osoby poniżej 18-go roku życia, muszą przed zawarciem Umowy, przekazać Operatorowi RoweRes pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na zawarcie Umowy oraz oświadczenie
o przejęciu przez nie odpowiedzialności, z tytułu ewentualnych szkód powstałych, w szczególności w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem Umowy. Zgoda musi być wysłana pocztą lub przekazana na adres biura obsługi RoweRes.

6. Warunkiem koniecznym korzystania z wypożyczonego roweru jest posiadanie ważnej karty rowerowej lub motorowerowej. Powyższy warunek dotyczy osób małoletnich.

7. Wypożyczający może wypożyczyć jednocześnie tylko jeden rower o ile nie określił na etapie rejestracji wymagania posiadania możliwości wypożyczenia ich większej liczby i wniósł przewidziane dla tego przypadku opłaty.

8. Użytkowanie wypożyczonego roweru jest dozwolone na wydzielonym i oznakowanym na tablicach informacyjnych obszarze miasta, z którego nastąpiło wypożyczenie roweru zwanym Strefą Użytkowania.