In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Z Jarosławia do...

Wypożyczalnie rowerów stanęły przy dworcu kolejowym i autobusowym w Jarosławiu oraz popularnym ośrodku wypoczynkowym w Radawie. Jest to inicjatywa gminy Wiązownica, na terenie której...

Więcej…

Start Strefa klienta Regulamin

Język strony

Polish English French German Russian

LogowanieSonda

W jakim mjescu mają powstać nowe stacje
 

Licznik odwiedzin

/home/rowerespl/domains/rzeszow.roweres.pl/public_html/administrator/components/com_vvisit_counter/helpersPlease reinstall [Vinaora Visitors Counter] component53

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Regulamin PDF Drukuj Email
Spis treści
Regulamin
Zobowiązania
Rejestracja
Numer identyfikacyjny Wypożyczającego (ID)
Płatności
Kaucja
Opłaty na poczet wypożyczeń (doładowania)
Wypożyczenie
Czas trwania wypożyczenia
Naprawy i Awarie
Zwrot
Brak zwrotu w terminie
Opłaty
Rezygnacja
Postanowienia końcowe
Definicje
Wszystkie strony

Zasady korzystania z usług wypożyczalni RoweRes

 

Warunki ogólne

1. Operator RoweRes udostępni Wypożyczającemu rower do używania, na warunkach określonych w Regulaminie. Wypożyczający zobowiązuje się przestrzegać warunków regulaminu, w szczególności zapłacić umówione opłaty na rzecz Operatora RoweRes oraz używać roweru zgodnie z regulaminem.

2. Warunkiem korzystania z usług wypożyczania rowerów RoweRes jest podanie przez Wypożyczającego przy rejestracji wymaganych danych osobowych, dokonania opłaty rejestracyjnej, kaucji, posiadanie salda minimalnego na swoim rachunku przedpłatowym oraz akceptacja warunków określonych w niniejszym regulaminie. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

3. Wypożyczający jest w pełni odpowiedzialny za rower od momentu wypięcia go ze Stacji Postojowej RoweRes do momentu wpięcia do Stacji przy zwrocie. W szczególności Wypożyczający odpowiada za wszelkie uszkodzenia, w tym kradzież wypożyczonego roweru, zaistniałe od chwili wypięcia roweru z dowolnej Stacji Postojowej RoweRes do momentu zwrotu roweru, na dowolnej Stacji Postojowej RoweRes.

4. W przypadku kradzieży roweru dokonanej podczas wypożyczenia Wypożyczający ma obowiązek powiadomić o tym biuro obsługi RoweRes oraz niezwłocznie zgłosić fakt kradzieży (rozboju) w najbliższym Komisariacie Policji.

5. Osoby poniżej 18-go roku życia, muszą przed zawarciem Umowy, przekazać Operatorowi RoweRes pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na zawarcie Umowy oraz oświadczenie
o przejęciu przez nie odpowiedzialności, z tytułu ewentualnych szkód powstałych, w szczególności w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem Umowy. Zgoda musi być wysłana pocztą lub przekazana na adres biura obsługi RoweRes.

6. Warunkiem koniecznym korzystania z wypożyczonego roweru jest posiadanie ważnej karty rowerowej lub motorowerowej. Powyższy warunek dotyczy osób małoletnich.

7. Wypożyczający może wypożyczyć jednocześnie tylko jeden rower o ile nie określił na etapie rejestracji wymagania posiadania możliwości wypożyczenia ich większej liczby i wniósł przewidziane dla tego przypadku opłaty.

8. Użytkowanie wypożyczonego roweru jest dozwolone na wydzielonym i oznakowanym na tablicach informacyjnych obszarze miasta, z którego nastąpiło wypożyczenie roweru zwanym Strefą Użytkowania.